ANASAYFA / Çiğ Köfte / Yeni İş Fikirleri

Yeni İş Fikirleri

Yeni iş fikirleri

Çiğ köfteci açmak sözüyle basite indirgediğimiz bu iş aslında profesyonel markaların eşliğinde büyük bir sektör haline gelmiştir. Çiğ köfte tepsilerinde yoğurulan o yurdum insanlarının yerini evrensel bir hal olan ve kültürümüzü tüm Dünya ya tanıtan büyük firmalar ve makinelerle etsiz ve gayet hijyenik olarak üretilen, doğal tadından hiçbir şey kaybetmeyen eşsiz bir lezzet almıştır.

Yeni İş Fikirleri, Az Sermayeli Karlı İş Fikirleri Az Sermayeli Para Kazandıran İşler, 

Bu bayiliklere sahip olmak bir telefon kadar kolay… Köklü ve kaliteli bir markanın iletişim numarasını buluyorsunuz, gerekli bilgileri alıyorsunuz, yetkililerle koordineli bir şekilde hareket ederek lokasyon araştırmaları yapıp size daha kar sağlayacak bölgelerde kendi işinizin patronu oluyorsunuz. Tabi bu markanın dediğimiz gibi güvenilir ve sizin her ihtiyacınızda yanınızda olması, size her konuda destek çıkması gayet önemli bir temeldir.

Güven her şeyde tabi ki önemlidir fakat söz konusu iş olunca önemi daha çok artıyor. Bir firmanın adını temsil edeceksiniz seçtiğiniz o firmanın amacının sizinle köprüyü geçene kadar ilgilenmesi ve parasını alması değil köprüyü geçtikten sonra da sizinle beraber ilk gün ki gibi o yolda yürümesi olmalıdır…<

HAKKIMIZDA admin

Çiğköftem, yurtiçi ve yurtdışındaki yüzlerce şubesiyle geleneksel lezzet olan çiğköfteyi dünyaya tanıtan global bir markadır. Bu başarısını 2017 yılında UFRAD franchise derneğinden aldığı “Yurtdışı Açılım Ödülü” ile de taçlandırmıştır. Lezzet bakımından Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülen Çiğköftem, dünya geneli tüm şubelerinde yüksek kalite prensibi ile hizmet vermektedir. Çiğköftem, ürünlerinde koruyucu, lezzet verici, kıvam artırıcı vb. hiçbir katkı malzemesi kullanmamaktadır. Geliştirdiği “üretici bayilik” modeli ile tüm şubelerinde günlük-taze-katkısız çiğköfte sunmayı başaran tek markadır. Başarısını uluslararası alanda ispat etmiş Çiğköftem, tecrübesini yatırımcıları ile paylaşmakta ve sahip olduğu karlı iş modeline onları da ortak etmektedir.

Check Also

Evde Çiğ Köfte Yapımı

Evde Çiğköfte Yapımı Hepimiz duymuşuzdur çiğ köfteyi ve eminim ki muhteşem lezzetinin tadına bakmayan da …