ANASAYFA / içli köfte / İçli Köfte Nasıl Yapılır ?

İçli Köfte Nasıl Yapılır ?

İÇLİ KÖFTE YAPILIŞ TARİFİ

Bütün lezzetlerin adeta ülkemizde toplandığını söylemek mümkün. Her bir ilimizin kendine has birçok yöresel tatlarının bulunduğunu görüyoruz.

Adından çokça daha doğrusu tadından çokça bahsedilen içli köfte ise yöresel yemeklerimizin başında geliyor. Peki içli köfte nasıl yapılır? Analarımızın ev tipi küçük makineciklerle yaptığı bazen o emektar elleriyle şekil verdiği bu avuç kadar olan ama tüm Dünya ya şöhreti yayılan lezzet artık profesyonel bir iş olarak yapılıyor. Özel makinelerle ustaları tarafından en sağlıklı koşullarda üretilen bu minik lezzetler damaklarımızı şenlendiriyor. İçerisine kıyma ile hazırlanan baharatlarla bezenmiş harcı saklanıyor. Hatta dev bir Dünya markası olan, kendisini 11 ülkede kanıtlayan Çiğköftem üretmiş olduğu içli köfteleri ile Belçika da gerçekleşen “Superıor Tatse Award 2016 ” yarışmasında ödüle taşımıştır. Aynı zamanda Vegan(sebzeli) olarak da üretimini yapan marka her kesime hitap etmeyi başarmıştır.

Yeniliklerin ve lezzetlerin öncüsü olan çiğköfte ve içli köfte olarak nam salmış Çiğköftem ile daha nice tatlar deneme dileğiyle…

Çiğköftem’in diğer eşşiz lezzetlerine göz atmak için Çiğköftem Menü tıklayınız!

HAKKIMIZDA admin

Çiğköftem, yurtiçi ve yurtdışındaki yüzlerce şubesiyle geleneksel lezzet olan çiğköfteyi dünyaya tanıtan global bir markadır. Bu başarısını 2017 yılında UFRAD franchise derneğinden aldığı “Yurtdışı Açılım Ödülü” ile de taçlandırmıştır. Lezzet bakımından Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülen Çiğköftem, dünya geneli tüm şubelerinde yüksek kalite prensibi ile hizmet vermektedir. Çiğköftem, ürünlerinde koruyucu, lezzet verici, kıvam artırıcı vb. hiçbir katkı malzemesi kullanmamaktadır. Geliştirdiği “üretici bayilik” modeli ile tüm şubelerinde günlük-taze-katkısız çiğköfte sunmayı başaran tek markadır. Başarısını uluslararası alanda ispat etmiş Çiğköftem, tecrübesini yatırımcıları ile paylaşmakta ve sahip olduğu karlı iş modeline onları da ortak etmektedir.