ANASAYFA / Çiğ Köfte / En Ucuz En Karlı Bayilik
karlı bayilik
karlı bayilik

En Ucuz En Karlı Bayilik

En Ucuz En Karlı Bayilik

Herkes her şeyin en ucuzunu ve en kalitelisini almak ister elbette ki…  Peki, yatırımcı adayları tarafından bakarsak konuya onlar nasıl bir iş kurmak isteler?

Günümüzde en çok tutulan sektörlerden biri olan çiğköfte sektörü bayilikler ile birçok insana kendi işinin sahibi olma şansını vermektedir. En ucuz en karlı bayilik veren firmaları bulmak ise araştırmalara dayanağı da burada kriter olarak alınması gereken bir konu vardır ki bu da o markanın gerçekten güvenilir ve kaliteli olmasıdır. Her markanın farklı franchise şartları isim hakkı adı altında vermiş olduğu hizmetler vardır ve olmalıdır da… Çünkü kaliteyi ücretsiz alamayız… Elbette ki her emeğin bir karşılığı olacaktır. Önemli olan dediğimiz gibi hem kaliteyi hem en ucuzu hem de en karlı olanı alabilmektir.

En ucuz ve en karlı iş kurmanız dileğiyle

HAKKIMIZDA admin

Çiğköftem, yurtiçi ve yurtdışındaki yüzlerce şubesiyle geleneksel lezzet olan çiğköfteyi dünyaya tanıtan global bir markadır. Bu başarısını 2017 yılında UFRAD franchise derneğinden aldığı “Yurtdışı Açılım Ödülü” ile de taçlandırmıştır. Lezzet bakımından Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülen Çiğköftem, dünya geneli tüm şubelerinde yüksek kalite prensibi ile hizmet vermektedir. Çiğköftem, ürünlerinde koruyucu, lezzet verici, kıvam artırıcı vb. hiçbir katkı malzemesi kullanmamaktadır. Geliştirdiği “üretici bayilik” modeli ile tüm şubelerinde günlük-taze-katkısız çiğköfte sunmayı başaran tek markadır. Başarısını uluslararası alanda ispat etmiş Çiğköftem, tecrübesini yatırımcıları ile paylaşmakta ve sahip olduğu karlı iş modeline onları da ortak etmektedir.

Check Also

Evde Çiğ Köfte Yapımı

Evde Çiğköfte Yapımı Hepimiz duymuşuzdur çiğ köfteyi ve eminim ki muhteşem lezzetinin tadına bakmayan da …