ANASAYFA / Genel / DİYET İÇİN ÇİĞKÖFTE ÖNERİSİ

DİYET İÇİN ÇİĞKÖFTE ÖNERİSİ

Çiğ köfte ile diyet yapılır mı? Neden olmasın! Günümüzde her şeyin diyeti oluyor da çiğ köftenin mi diyeti olmuyor?  Lahana diyeti, muz diyeti yok bilmem ne diyeti… Bir de çiğ köfte diyetini denesek ne kaybederiz… ?

Çiğ köfte eski kültürümüzden bugüne kadar gelen bir yiyeceğimizdir. İçerisinde çok fazla lif bulundurduğu için kendimizi tok hissettirir. Aynı zamanda içerisindeki bir çok baharat , kırmızı biber ile de bağırsak floramızı bakterilerden temizler, metabolizmamızı hızlandırarak sindirimimizi kolaylaştırır. Çiğ köftenin yararlarından bihaber olduğumuz için bizler de kendimize maalesef ki nerde bir acayip diyet varsa onu uyguluyoruz… Sağlıklı mı değil mi düşünmüyoruz. Halbuki asıl sağlık yanı başımızda…

Çiğköftem markası 11 ülkede tanınmış ve günlük taze üretimi ile 11 ülkede de sevilerek tüketilen bir lezzettir. Marka devi olan Çiğköftem yüksek mühendisleri tarafından hazırlanan özel reçetesi ve mix i ile birçok diyete baş çıkaracağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Fit olmak ve sağlıklı yaşamanın yolu aç kalmaktan değil, En Tatlı Acı dan geçer…

HAKKIMIZDA admin

Çiğköftem, yurtiçi ve yurtdışındaki yüzlerce şubesiyle geleneksel lezzet olan çiğköfteyi dünyaya tanıtan global bir markadır. Bu başarısını 2017 yılında UFRAD franchise derneğinden aldığı “Yurtdışı Açılım Ödülü” ile de taçlandırmıştır. Lezzet bakımından Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülen Çiğköftem, dünya geneli tüm şubelerinde yüksek kalite prensibi ile hizmet vermektedir. Çiğköftem, ürünlerinde koruyucu, lezzet verici, kıvam artırıcı vb. hiçbir katkı malzemesi kullanmamaktadır. Geliştirdiği “üretici bayilik” modeli ile tüm şubelerinde günlük-taze-katkısız çiğköfte sunmayı başaran tek markadır. Başarısını uluslararası alanda ispat etmiş Çiğköftem, tecrübesini yatırımcıları ile paylaşmakta ve sahip olduğu karlı iş modeline onları da ortak etmektedir.

Check Also

Krize Meydan Okuyan Çiğ Köfte

KRİZE MEYDAN OKUYAN ÇİĞKÖFTE Gelmiş geçmiş bütün fast food ürünlerin arasında en çok kültürümüzü yansıtan …