ANASAYFA / Genel / ÇİĞKÖFTEM’DEN AVRUPAYA BAYİLİK

ÇİĞKÖFTEM’DEN AVRUPAYA BAYİLİK

Sektör olarak son zamanlarda aşırı bir hareketlilik gösteren çiğköfte hızını kesmeden büyümeye devam ediyor.

Franchise şartlarının cazibesine ve yatırımcıya verilen özenin, ilginin getirisi markaların bir yıldız gibi parlamasına neden oluyor. Tabi her markanın bu kadar başarılı ve yatırımcı taraflı oldukları söylenemez…

Çiğköftem; yerli bir marka olarak büyümeyi ve gelişmeyi ilke edinmiştir. Franchise fırsatlarına ve yatırımcısına verdiği değer sayesinde işveren ve iş kuran ilişkisinden çok aile olmayı tercih eden marka başarısını samimiyetine de borçlu diyebiliriz. Maddi konularda ise yatırımcıyı memnun eden fırsatlar sunan marka, bayi açıldıktan sonra bile yatırımcısını yalnız bırakmamakta her daim arkasında dev bir gücün olduğunu hissettirmektedir.

İşine duyduğu saygı ve insana verdiği değer ile büyüyen Çiğköftem, Avrupa da bir çok ülke ve şehirde kendisine yeni piyasalar oluşturmuştur. Şimdilik 11 ülkeyle Avrupa ya açılan markanın çalışmaları dur durak bilmiyor. Avrupa insanlarına kendisini sevdiren bu marka Avrupa da en çok bayi portalına sahip olan bir markadır.

Kültürümüzü farklı ülkelerde tanıtan Çiğköftem e  ve değerli yatırımcılarına teşekkür ederiz.

Çiğköftem Avrupa Franchise İçin www.cigkoftem.com/franchise

HAKKIMIZDA admin

Çiğköftem, yurtiçi ve yurtdışındaki yüzlerce şubesiyle geleneksel lezzet olan çiğköfteyi dünyaya tanıtan global bir markadır. Bu başarısını 2017 yılında UFRAD franchise derneğinden aldığı “Yurtdışı Açılım Ödülü” ile de taçlandırmıştır. Lezzet bakımından Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülen Çiğköftem, dünya geneli tüm şubelerinde yüksek kalite prensibi ile hizmet vermektedir. Çiğköftem, ürünlerinde koruyucu, lezzet verici, kıvam artırıcı vb. hiçbir katkı malzemesi kullanmamaktadır. Geliştirdiği “üretici bayilik” modeli ile tüm şubelerinde günlük-taze-katkısız çiğköfte sunmayı başaran tek markadır. Başarısını uluslararası alanda ispat etmiş Çiğköftem, tecrübesini yatırımcıları ile paylaşmakta ve sahip olduğu karlı iş modeline onları da ortak etmektedir.

Check Also

Krize Meydan Okuyan Çiğ Köfte

KRİZE MEYDAN OKUYAN ÇİĞKÖFTE Gelmiş geçmiş bütün fast food ürünlerin arasında en çok kültürümüzü yansıtan …