ANASAYFA / Çiğ Köfte / Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar

ÇİĞ KÖFTE BAYİLİK VEREN FİRMALAR 2017

Son zamanlarda en çok tutan sektörlerin başında çiğ köfte gelmektedir. Çiğ köfte; hem kültürümüzü hem de damak tarzımızı yansıtan aynı zamanda kutsal bir yiyecek olduğuna inanılan lezzetimizdir.

Çiğköfte bayilik veren firmalar 2017 de de gayet hareketli günler geçireceğe benziyor. Çünkü tüketiciler artık bu ürünü tatmış ve tanımış ve hatta benimsemiş.

Doğal olarak bu lezzeti yatırıma dönüştürecekler. Hangimiz kendi işimizin patronu olmayı istemeyiz ki… 2016 da da birçok markanın franchise olarak büyük başarılar elde ettiğini gördük. Örnek verecek olursak, Türkiye nin önde gelen lider markalarından olan Çiğköftem 2016 da yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok şube açmış, Belçika da Üstün Lezzet Ödülü ne layık görülmüştür. Buradan da anlaşılacağı gibi yurtdışına da kendisini kanıtlamış bu sektörün yüksek kazançlar elde ettiği aşikâr…

Hadi biraz cesaret…  Cazip franchise şartları ve kaliteli lider markaların desteği ile neden 2017 nin yatırımcısı sen olmayasın ki!…

HAKKIMIZDA admin

Çiğköftem, yurtiçi ve yurtdışındaki yüzlerce şubesiyle geleneksel lezzet olan çiğköfteyi dünyaya tanıtan global bir markadır. Bu başarısını 2017 yılında UFRAD franchise derneğinden aldığı “Yurtdışı Açılım Ödülü” ile de taçlandırmıştır. Lezzet bakımından Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülen Çiğköftem, dünya geneli tüm şubelerinde yüksek kalite prensibi ile hizmet vermektedir. Çiğköftem, ürünlerinde koruyucu, lezzet verici, kıvam artırıcı vb. hiçbir katkı malzemesi kullanmamaktadır. Geliştirdiği “üretici bayilik” modeli ile tüm şubelerinde günlük-taze-katkısız çiğköfte sunmayı başaran tek markadır. Başarısını uluslararası alanda ispat etmiş Çiğköftem, tecrübesini yatırımcıları ile paylaşmakta ve sahip olduğu karlı iş modeline onları da ortak etmektedir.

Check Also

Evde Çiğ Köfte Yapımı

Evde Çiğköfte Yapımı Hepimiz duymuşuzdur çiğ köfteyi ve eminim ki muhteşem lezzetinin tadına bakmayan da …