ANASAYFA / Çiğ Köfte / Çiğköfte Bayiliği Açarak Para Kazanmak
Çiğköfte Bayiliği Açarak Para Kazanmak
Çiğköfte Bayiliği Açarak Para Kazanmak

Çiğköfte Bayiliği Açarak Para Kazanmak

Çiğköfte Bayiliği Açarak Para Kazanmak

Bilindiği gibi son zamanların en popüler bayiliklerini veren sektör çiğköftedir.

Peki çiğköfte bayiliği nasıl alınır diye soracak olursak kalitenin ve hizmetin en güvenilir  adı olan Çiğköftem den örnek vermek isterim.

Çiğköftem çiğköfte bayiliği nasıl alınır? Çok basit… Artık hepimizin evinde, cebinde olan internetlerden arama motoruna ÇİĞKÖFTEM yazıyoruz ve sayfaya giriyoruz. Orda bulunan başvuru formunu dolduruyoruz ve dalında uzman olan, her sorunuza cevap bulabileceğiniz franchise sorumluları hemen sizlere geri dönüş sağlıyorlar. İşte bu kadar basit… Konseptinin zenginliği ve yatırımcısına verdiği güven ile markalaşan Çiğköftem bayiliğin her anında yatırımcısının yanında yer alıyor. Yatırımcısına eğitimler, destekler ve açılışta her türlü yardımı sağlıyor.

Her yerden bayilik alınabilir elbette tabi fakat önemli olan bayilik almak değil her an yanında yer alan büyük bir desteği kazanabilmektir. Çiğköftem 11 ülkeye verdiği bu güvenle hizmeti görev edinmiştir.

HAKKIMIZDA admin

Çiğköftem, yurtiçi ve yurtdışındaki yüzlerce şubesiyle geleneksel lezzet olan çiğköfteyi dünyaya tanıtan global bir markadır. Bu başarısını 2017 yılında UFRAD franchise derneğinden aldığı “Yurtdışı Açılım Ödülü” ile de taçlandırmıştır. Lezzet bakımından Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülen Çiğköftem, dünya geneli tüm şubelerinde yüksek kalite prensibi ile hizmet vermektedir. Çiğköftem, ürünlerinde koruyucu, lezzet verici, kıvam artırıcı vb. hiçbir katkı malzemesi kullanmamaktadır. Geliştirdiği “üretici bayilik” modeli ile tüm şubelerinde günlük-taze-katkısız çiğköfte sunmayı başaran tek markadır. Başarısını uluslararası alanda ispat etmiş Çiğköftem, tecrübesini yatırımcıları ile paylaşmakta ve sahip olduğu karlı iş modeline onları da ortak etmektedir.

Check Also

Evde Çiğ Köfte Yapımı

Evde Çiğköfte Yapımı Hepimiz duymuşuzdur çiğ köfteyi ve eminim ki muhteşem lezzetinin tadına bakmayan da …