ANASAYFA / Genel / ÇİĞKÖFTE AVRUPAYA YAYILIYOR

ÇİĞKÖFTE AVRUPAYA YAYILIYOR

Hizmet sektöründe çok iyi gelir elde ettiğimiz gıda sektörü son zamanlarda çiğköfte bayileri ile hareketlenmektedir.

Çiğköfte; hem kültürümüzü yansıttığından hem de her cebe uygun olduğundan çok kişi tarafından tercih sebebi olmuştur. Etsiz oluşu tüketimin artmasına yol açtığı gibi güvenin sağlanmasını da beraberinde getirmiştir.

Sadece ülkemizle sınırlı kalmayan bu lezzet Çiğköftem gibi zirve marka ile Avrupa ya yayılmış ve 11 ülkede kendisini sevdirmeyi başarmıştır. Avrupa nın damak tarzına yeni bir yenilik getiren Çiğköftem yayılmaya hız kesmeden devam etmektedir.

Avrupa ya yayılan bu lezzeti Çiğköftem sayesinde ortak bir lezzet halin e getiren En Tatlı Acı ya teşekkürlerimizi bir borç biliriz…

HAKKIMIZDA admin

Çiğköftem, yurtiçi ve yurtdışındaki yüzlerce şubesiyle geleneksel lezzet olan çiğköfteyi dünyaya tanıtan global bir markadır. Bu başarısını 2017 yılında UFRAD franchise derneğinden aldığı “Yurtdışı Açılım Ödülü” ile de taçlandırmıştır. Lezzet bakımından Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülen Çiğköftem, dünya geneli tüm şubelerinde yüksek kalite prensibi ile hizmet vermektedir. Çiğköftem, ürünlerinde koruyucu, lezzet verici, kıvam artırıcı vb. hiçbir katkı malzemesi kullanmamaktadır. Geliştirdiği “üretici bayilik” modeli ile tüm şubelerinde günlük-taze-katkısız çiğköfte sunmayı başaran tek markadır. Başarısını uluslararası alanda ispat etmiş Çiğköftem, tecrübesini yatırımcıları ile paylaşmakta ve sahip olduğu karlı iş modeline onları da ortak etmektedir.

Check Also

Krize Meydan Okuyan Çiğ Köfte

KRİZE MEYDAN OKUYAN ÇİĞKÖFTE Gelmiş geçmiş bütün fast food ürünlerin arasında en çok kültürümüzü yansıtan …