ANASAYFA / Çiğ Köfte / ÇİĞKÖFTE DÜKKANI AÇMAK

ÇİĞKÖFTE DÜKKANI AÇMAK

Kendi işinin sahibi olmayı hayal eden yatırımcılar elbette ki piyasaları araştırırlar. En karlı işi, sektörü bulur ve onun üzerinde yoğunlaşırlar.

Günümüzde ise gıda sektöründe çiğköftenin liderliğini görmekteyiz. Yatırımcı adaylar; her sokakta olan ve artık sofralarımızda aranan bir tat olan çiğköfteyi birçok kaliteli marka ile tanıtmak ve kar etmeyi amaçlarlar. Çiğköfte dükkânı açmak yatırımcıların yüzünü güldürdüğü gibi cebini de bir hayli memnun etmektedir. Gerçekten ciddi karlar elde edilen bu sektörde yatırımcılar birden fazla bayilik hatta yurt dışına açılma imkânı buluyorlar.

Çiğköfte sektörünün uzun zamandır zirvedeki sektörlerden biri olduğu gerçeği birçok yatırımcı adaylarına çiğköfte dükkânı açmalarını sağlamıştır. O zaman daha nice kendi işinin patronu olma hayallerini gerçekleştirme dileğiyle…

HAKKIMIZDA admin

Çiğköftem, yurtiçi ve yurtdışındaki yüzlerce şubesiyle geleneksel lezzet olan çiğköfteyi dünyaya tanıtan global bir markadır. Bu başarısını 2017 yılında UFRAD franchise derneğinden aldığı “Yurtdışı Açılım Ödülü” ile de taçlandırmıştır. Lezzet bakımından Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülen Çiğköftem, dünya geneli tüm şubelerinde yüksek kalite prensibi ile hizmet vermektedir. Çiğköftem, ürünlerinde koruyucu, lezzet verici, kıvam artırıcı vb. hiçbir katkı malzemesi kullanmamaktadır. Geliştirdiği “üretici bayilik” modeli ile tüm şubelerinde günlük-taze-katkısız çiğköfte sunmayı başaran tek markadır. Başarısını uluslararası alanda ispat etmiş Çiğköftem, tecrübesini yatırımcıları ile paylaşmakta ve sahip olduğu karlı iş modeline onları da ortak etmektedir.

Check Also

Evde Çiğ Köfte Yapımı

Evde Çiğköfte Yapımı Hepimiz duymuşuzdur çiğ köfteyi ve eminim ki muhteşem lezzetinin tadına bakmayan da …