ANASAYFA / Çiğ Köfte / Bayilik veren firmalar
Bayilik veren firmalar
Bayilik veren firmalar

Bayilik veren firmalar

Bayilik veren firmalar

Çiğköfte sektöründe Bayilik veren firmalar  çiğköfte bayiliği almak için firmaların web site adreslerini ziyaret ediniz.

BAYİLİK VEREN FİRMALAR

Girişimci ruha sahip olan kişilerin genelde birilerinin yönetiminde çalışması çok zordur. Özgür olmak ve sürekli kendilerini geliştiren şeylere yönelmek isterler. Kabuklarından sıyrılıp ufkunu genişletmeyi amaçlarlar. Bunun üzerine kendi işinin sahibi olmayı da tabi ki hayal ederler.

Son zamanların üretimi gayet basit, tüketimi ise neredeyse Dünya yı kaplayan bir sektör olan çiğ köfte sektörü çoğu yatırımcının bu alanda kendisini göstermesine sebep olmuştur. Kar oranları ve sürekli kendisini geliştiren profesyonel markalar sayesinde yatırımcı burada kendisini güvende ve rahat hissetmektedir.

Bu iş için bayilik veren firmalar elbette ki vardır. Fakat önemli olanın güvenilir ve köklü bir firmanın çatısı altında olmak olduğunu unutmamak gerekir. Öncelikle vizyon ve misyonlarına bakmak, finansal ve başarı geçmişini araştırmak gerekli olacağı gibi söz konusu insanın tükettiği bir gıda olduğundan sağlık ve hijyene verilen değerden de emin olmamız lazım. Bu gibi kriterlere ehemmiyet göstermek ileride bu işi yaptığınıza pişman olmamak  ve kötü sürprizlerle karşılaşmamak için çok önemlidir.

Bayilik veren bir firmanın her şeyden önce karşısındaki yatırımcının maddi ve manevi karlarını düşünmeyi ve ona her konuda destekte bulunmayı kendisine görev olarak bilmesi gerekir. Unutmayalım ki her şey para değil, önemli olan güven, samimiyet ve dürüstlüktür…

HAKKIMIZDA admin

Çiğköftem, yurtiçi ve yurtdışındaki yüzlerce şubesiyle geleneksel lezzet olan çiğköfteyi dünyaya tanıtan global bir markadır. Bu başarısını 2017 yılında UFRAD franchise derneğinden aldığı “Yurtdışı Açılım Ödülü” ile de taçlandırmıştır. Lezzet bakımından Üstün Lezzet Ödülü’ne layık görülen Çiğköftem, dünya geneli tüm şubelerinde yüksek kalite prensibi ile hizmet vermektedir. Çiğköftem, ürünlerinde koruyucu, lezzet verici, kıvam artırıcı vb. hiçbir katkı malzemesi kullanmamaktadır. Geliştirdiği “üretici bayilik” modeli ile tüm şubelerinde günlük-taze-katkısız çiğköfte sunmayı başaran tek markadır. Başarısını uluslararası alanda ispat etmiş Çiğköftem, tecrübesini yatırımcıları ile paylaşmakta ve sahip olduğu karlı iş modeline onları da ortak etmektedir.

Check Also

Evde Çiğ Köfte Yapımı

Evde Çiğköfte Yapımı Hepimiz duymuşuzdur çiğ köfteyi ve eminim ki muhteşem lezzetinin tadına bakmayan da …