ANASAYFA / Çiğ Köfte / Çiğ köfte Nasıl Yapılır
ÇİĞKÖFTE NASIL YAPILIR

Çiğ köfte Nasıl Yapılır

ÇİĞKÖFTE NASIL YAPILIR

Çiğ Köfte Nasıl Yapılır sorusuna cevabı makalemizde  çiğköfteye bulguru, salçayı, baharatı al birbirine karıştır. Bu kadar kolay mı?
Çiğköfte yapmak kolay gibi görünse de aslında en iyi olan çiğköfteyi yapmak sanıldığından biraz daha meşakkatlidir. İlk olarak her şeyin en tazesi, en doğalı kullanılmalıdır. İçine koyacağınız maydanoz çiğköfteyi servis ettiğinizde bile hala maydanoz kokmalıdır mesela ya da baharatların o müthiş kokusunu damaklarımızda hissetmelisiniz…
Yerli bir marka olan Çiğköftem en lezzetli Çiğköfte yapımının başarılı bir örneğidir diyebiliriz. Her malzemesinin özenle seçilip hazırlandığı, damaklarda iz bırakan bu lezzetin en önemli özelliği günlük üretilmesidir. Soruyorum…. Günlük üretilen simiti mi tercih edersiniz yoksa bir hafta bekleyen bir simiti mi?
Profesyonel ustalar tarafından hazırlanan ve yüksek mühendislerce reçete edilen bu lezzet; bulgurunun suda 1-2 saat bekletilmesi ile başlar lezzet yolculuğuna… Daha sonra sırası ile koyulan baharatlar ve özel olarak hazırlanır.

HAKKIMIZDA admin

Check Also

Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar

ÇİĞ KÖFTE BAYİLİK VEREN FİRMALAR 2017 Son zamanlarda en çok tutan sektörlerin başında çiğ köfte …