ANASAYFA / Genel / ÇİĞKÖFTE FRANCHISE

ÇİĞKÖFTE FRANCHISE

çiğköfte franchise şartları

ÇİĞKÖFTEM ÇİĞ KÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Sektörün öcülerinden olan firma daha fazla kitleye ulaşmak için çiğköfte bayilik veren firmalar adı altında verir. Verdiği bayilik ile girişimcilere kendi işinin patronu olma fırsatı sunar. Yatırımcının açacağı bayilik ile yeni pazar alanı elde etmiş olur. Firmadan bayili almak için öncelikle sitesinde bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu formu doldurduktan sonra firma yetkilileri sizi değerlendirmeye alırlar. En kısa sürede size geri dönüş yaparlar.

Eğer başvurunuz kabul edilirse, bayilik sözleşmesi imzalarsınız. Bu sözleşme her iki tarafın haklarınız koruma altına alır. Çiğköftem, bayilik aldığınız andan itibaren size her konuda destek ve eğitim verecektir. Düşük maliyete, büyük kazanç sağlamanın yolu, bayilik almaktır. Açacağınız iş yerinde çalıştıracağınız personele ve size pazarlama, sunum ve işletme eğitimleri verilir. Ara dönemlerde eğitimler devam eder.

Güler yüzlü, samimi ve alanında uzman ekibi ne zaman ihtiyacınız olsa yardımınıza koşacaktır. Açacağınız iş yerini firmanın konseptine uygun dizayn etmeniz gerekir. Firma açılış sürecinde dekorasyon aşamasında yanınızda olur. Size anahtar teslim bayiliği teslim edebilir ya da firmanın şartlarına uymak kaydıyla sizde bayiliği açabilirsiniz. Açılışa öze hediye çiğ köfte ve ikramlar gönderilir.

HAKKIMIZDA admin

Check Also

diyet çiğköfte

DİYET İÇİN ÇİĞKÖFTE ÖNERİSİ

Çiğ köfte ile diyet yapılır mı? Neden olmasın! Günümüzde her şeyin diyeti oluyor da çiğ …